Aktuality

 

Z D H S
Združenie dychových hudieb SlovenskaHlavným partnerom pri organizovaní Dychfestu a Tvorivých dielní ZDHS je FOND NA PODPORU UMENIA
Dychfest a Tvorivé dielne ZDHS z verejných zdrojov podporil FOND NA PODPORU UMENIA
Dychfest 2017 bol realizovaný S finančnou podporou Hudobného fondu 

Talenty pod Poľanou z verejných zdrojov podporil FOND NA PODPORU UMENIA, hlavný partner podujatia

Tvorivé dielne ZDHS 2017 podporilo Národné osvetové centrum 
Činnosť Združenia dychových hudieb Slovenska podporuje SKF SOZA a
HUDOBNÝ FOND

 

 

 

Daňové priznania a zaplatenie dane - info pre spolky ZDHS.

06.04.2009 - Admin

Chcel by som dať všetkým spolkom ZDHS do pozornosti materiál k problematike podávania daňového priznania a zaplatenia dane, ktorý bol spracovaný pre spolky športových klubov, ktoré sú vlastne v obdobnej pozícii, ako naše spolky. Tento materiál sa dá veľmi dobre a bez problémov aplikovať aj v našom prostredí činnosti a dá sa z neho dobre vyjsť.
Materiál nájdete na adrese: http://www.sporting.sk/sk/sportinform. Tam sa nachádza v časopise Športinform 1/2008 na strane 30-44. Časopis sa dá celý stiahnuť do PC vo formáte pdf. Je to nanajvýš vhodný doplnok k materiálu, ktorý sme uviedli na tejto stránke.
Ďalšiu pomoc pri riešení tejto i inej problematiky možno hľadať aj v iných číslach tohto časopisu, alebo na www.porada.sk alebo  www.poradca.sk

Pre lepšiu dostupnosť sme odporúčaný materiál zaradili na stiahnutie na konci  listu "Pomôcka pre spolky"  v sekcii predstavenstvo informuje.
Podobný materiál bude v dohľadnej dobe transformovaný a vypracovaný aj pre potreby spolkov ZDHS v aplikácii na naše podmienky.
(Jamriška)

Pomôcka pre spolky - daň z príjmov

06.04.2009 - Admin

V prílohe, ktorú nájdete v sekcii PREDSTAVENSTVO INFORMUJE sme pre Vás vypracovali, trvalý metodický materiál v potrebnom rozsahu k otázkam, ktoré súvisia z daňou z príjmu a podávaní daňových priznaní vo vzťahu k spolkom. Tento návod Vám odpovie na otázky, ktoré by mal ten, ktorý robí účtovníctvo v občianskom združení, či spolku dychovej hudby alebo mažoretiek ZDHS ovládať. 
Na konci materiálu je pripojená praktická pomôcka na stiahnutie (vo formáte PDF) aplikovateľná aj na prostredie všetkych našich spolkov .  (PZDHS)

Stránkovanie: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Generačný čas: 63.967227935791ms, CMS system created by mr.Puetro0